koszyk jest pusty
+48 509 27 21 44
babysportive@interia.eu
Regulamin sklepu
Regulamin dokonywania zakupów w sklepie internetowym KAREX.NET.PL:

 1. Właścicielem sklepu internetowego kubikolo.pl jest firma KAREX.NET.PL ul. Polna 10a, 42-125 KAMYK  NIP: 574-18-00-794 
 2. Wszystkie ceny produktów sklepu internetowego KAREX.NET.PL są cenami całkowitymi i podane są w złotych polskich. Właściciel sklepu KAREX.NET.PL zastrzega sobie prawo do pomyłek cenowych zawartych w sklepie produktów.
 3. Wszelkie prawa do nazw, znaków handlowych, zdjęć, tekstów, grafiki i produktów zawartych w sklepie kubikolo.pl są zastrzeżone.
 4. Prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oraz naciśnięcie przycisku „Realizuj zamówienie” jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Wszelkie informacje podane w formularzu zamówienia będą zapisane w bazie danych a zamówienie przejdzie do kolejki zamówień oczekujących.
 5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę KAREX.NET.PL w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.
 6. Po złożeniu zamówienia zostanie wysłane jego potwierdzenie na podany w formularzu adres email. Potwierdzenie zawiera listę zamówionych produktów wraz z kosztami przesyłki i informacjami dotyczącymi zapłaty za zamówienie.
 7. Zamówiony towar jest wysyłany w terminie do 2 dni roboczych (dni świąteczne oraz wolne od pracy nie wliczają się) od daty złożenia zamówienia . W przypadku opóźnienia terminu realizacji zamówienia (np. z powodu braku towaru) zamawiający będzie o tym poinformowany. W przypadku płatności przelewem (przedpłata na konto) termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania należności na koncie właściciela sklepu KAREX.NET.PL: 46 1020 1664 0000 3102 0026 1867 , ul.Polna 10a , 42-125 KAMYK
 8. Zamówienia złożone po godzinie 13.00 traktowane są jak złożone w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy traktowane są jak złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu złożenia zamówienia.
 9. Firma KAREX.NET.PL zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji zamówienia w przypadku niemożliwości jego wykonania. Zamawiający ma również prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w przypadku przedłużania się terminu jego realizacji - firma KAREX.NET.PL zwróci wniesione przez zamawiającego wszelkie przedpłaty.
 10. Do każdego zamówienia dołączany jest uproszczony rachunek sprzedaży na towar i przesyłkę
 11. Wszelkie kwestie sporne rozstrzygane będą przez sąd właściwy do siedziby firmy.
 12. Zamówienia w sklepie internetowym KAREX.NET.PL dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
wykonanie: midinet.pl
,