koszyk jest pusty
+48 509 27 21 44
babysportive@interia.eu
Gwarancja zwrotu
Satysfakcja gwarantowana, czyli możliwość wymiany i zwrotu

Wymiana
Dbamy o Twoją satysfakcję, dlatego wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty możesz wymienić. Jeżeli zakupiony produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz dokonać wymiany. Przed odesłaniem nieużywanego towaru do nas, warto sprawdzić, czy jest dostępny inny, zamienny. Klient ponosi koszt transportu towaru w obie strony.

Jeżeli w danym momencie towar zamienny jest niedostępny, to dołożymy wszelkich starań, żeby pojawił się, jak najszybciej lub zaproponujemy Tobie wymianę na inny produkt, bądź zwrot pieniędzy.

WAżNE! Wymienić możesz tylko produkt, który nie był używany i ma wszystkie niezbędne znaki towarowe. Do wymienianego towaru konieczne jest dołączenie oryginału paragonu lub faktury VAT.
 

Zwroty
Zgodnie z art. 7 Ustawy z dn. 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U.z 2000 Nr 22 poz. 271 z póŸn. zm.) Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy kupna towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy w w/w terminie z podaniem imienia, nazwiska i adresu oraz nr-u konta, na które Klient chce otrzymać pieniądze.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest ważne i może zostać zaakceptowane tylko pod warunkiem, że towar nie jest uszkodzony lub nie jest zniszczony i nie był używany. Produkt musi mieć wszystkie nienaruszone, niezbędne znaki towarowe, a także do towaru powinien być załączony oryginalny paragon lub faktura VAT. Zwrot zapakowanego w oryginalne opakowania towaru odbywa się na koszt i ryzyko Klienta. Prosimy więc o zabezpieczenie wysyłanego przedmiotu.

Adres dostarczenia :

ŚLUSARSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE S.C.

EXPORT-IMPORT 

ul. Polna 10a

42-125 Kamyk

wykonanie: midinet.pl
,